Edilson Jewellery

Edilson to pomysł na biżuterię, jaką sama chciałabym nosić.

Tworzę ją ręcznie, wykorzystując naturalne kamienie, bawiąc się ich kolorami oraz kształtami. Mam w głowie mnóstwo pomysłów. Czasami mija długi okres czasu zanim znajdę odpowiednie materiały i powstanie to "coś", co wcześniej pojawiło się w mojej wyobraźni. Nie ma dwóch takich samych wyrobów. Każda rzecz jest wyjątkowa, tak jak niepowtarzalne są kamienie i minerały, z których powstaje.

Uwielbiam perły w każdym wydaniu. Te regularne, dostojne i idealne w swym wyglądzie. Ale jeszcze bardziej te „niepokorne”, takie zbuntowane i dzikie w swoich niepowtarzalnych kształtach. Zawsze jestem pod wrażeniem tych cudeniek natury. Perły to elegancja i kobiecość w najwyższym wydaniu. Powtarzam za Jackie Kennedy Perły są zawsze odpowiednie i Coco Chanel Kobieta potrzebuje niezliczonych sznurów pereł.

Biżuteria Edilson to ponadczasowa elegancja i styl. Wierzę, że naturalny urok kamieni oraz ukryta w nich moc podkreślą piękno i zmysłowość każdej kobiety.

Zatem zapraszam serdecznie do mojego świata biżuterii z nadzieją, że znajdziecie tu to, co Wam się podoba i sprawi, że będzie się Wam żyło piękniej i radośniej.

Edilson

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl